Конференц зал "Метелик"

Вартість: 2000 грн.
К-сть гостей: 300 Чоловік

За попереднім замовленням надаються такі послуги:

  • організація кава-брейків, бізнес-ланчів;
  • оренда додаткового обладнання;
  • парковка під охороною на 60 місць.
  • можливість розселення 300 персон

Конференц-зал готелю «Метелик» - це місце, де вирішуються важливі питання, проходять бізнес-зустрічі і ведуться ділові переговори. Зал розрахований на 300 осіб.

Все, що потрібно для бізнес-зустрічей в ньому є - меблі, екран, кондиціонер, аудіо та відео обладнання, а також швидкісний WI-FI. За попередньою домовленістю може бути організований кава-брейк або бізнес-ланч, меню якого теж можна обговорити з адміністратором. У своє розпорядження ви також отримуєте додаткове обладнання, якщо воно вам необхідно, попередньо обумовивши ці нюанси.

Готель «Метелик» досить молодий «житель» Заміського комплексу «Батерфляй», але він вже користується популярністю серед наших гостей. Сюди все частіше приїжджають відпочивати з друзями або родиною. Ми пропонуємо високий рівень обслуговування і комфортні умови перебування.

Як чудово, що тепер серйозну роботу і приємний відпочинок можна поєднати і не зриватися посеред вікенду на ділову зустріч. Організуйте бізнес-зустріч у нас, а ми подбаємо, щоб все було на вищому рівні.

Інформація за телефонами:

(068) 691-96-00, (067) 433-45-10

Повернутися в розділ: Конференц зали