Конференц зала «Сoworking»

Вартість: 2000 грн.
К-сть гостей: 50 Чоловік

За попереднім замовленням надаються такі послуги:

  • організація кава-брейків, бізнес-ланчів;
  • оренда додаткового обладнання;
  • парковка під охороною на 60 місць.

• можливість розселення 100 персон

Якщо Ви ділова людина і звикли всі питання вирішувати в сприятливих обставинах - малий конференц-зал в Заміському комплексі «Батерфляй» саме для вас. Він розрахований на 50 осіб. Тут все сприяє успішним переговорам: стриманий інтер'єр, красиві меблі, кондиціонер, плазма, швидкісний WI-FI. Конференц-зал дуже світлий завдяки великим вікнам, які за бажанням можна закрити жалюзями.

За попередньою домовленістю ви отримуєте в своє розпорядження додаткове обладнання, також можливий організований кава-брейк або бізнес-ланч. Спеціально для вас на території комплексу працює парковка на 60 місць.

У ЗК «Батерфляй» не тільки відпочивають, а й успішно працюють багато бізнесменів Вінниці, України і навіть гості з-за кордону.

Якщо ви хочете розвивати свій бізнес, всі ділові питання, пов'язані з ним - повинні вирішуватися на високому рівні. Те, як буде організована ваша зустріч - це перший показник ваших можливостей і ваших очікувань. Ми можемо гарантувати вам високий рівень обслуговування і комфортні умови перебування в ЗК «Батерфляй».

 
Інформація за телефонами:

(068) 691-96-00, (067) 433-45-10

Повернутися в розділ: Конференц-сервіс