Корпоративи

Наші переваги:

  • територія у 10га
  • багато різнопланових локацій
  • індивідуальна цінова політика
  • креативний підхід до івенту
  • організація виїзного дозвілля
  • трансфер
  • комплексне харчування, шведська лінія, банкетне меню

Як відомо, одним з найважливіших умов стабільності і ефективності бізнесу є наявність в компанії збалансованої системи мотивації персоналу. Провідним методом нематеріальної мотивації визнано проведення спільного відпочинку співробітників, оскільки висока задоволеність персоналу на 40% підвищує ступінь прихильності до компанії і виконування роботи.

Заміський комплекс «Батерфляй» представляє ексклюзивну пропозицію по організації корпоративного відпочинку для Вашої компанії. Наша пропозиція складається з трьох частин, кожна з яких орієнтована на формування корпоративного духу і корпоративної етики, виявлення лідерських здібностей Ваших співробітників, а також стимуляцію мотиваційних аспектів в діяльності Вашого персоналу.

1) «Гонка за лідером» - командно - спортивні ігри: квест, пейнтбол, волейбол, футбол, баскетбол.

2) «В здоровому тілі - здоровий дух» - спільне відвідування сауни, хамам, басейну, джакузі.

3) «Справі час - потісі годину» - застілля, дискотека, конкурси, розваги.

Можливі проміжні кави - брейки, фуршети.

Крім цього, ми пропонуємо обладнаний конференц-зал з вмонтованим проектором і звуковим забезпеченням для проведення тренінгів та навчання Ваших співробітників.

Для великої корпорації або для маленької компанії Заміський Комплекс "Батерфляй" пропонує організацію тімбілдінг-проектів.

Також ми із задоволенням допоможемо з організацією спортивно-туристичного дозвілля за межами нашого комплексу. Пізнавальна екскурсія Україною, прогулянки Вінницею для гостей нашого міста чи екстримальні сплави та прогулянки на пітбайках – все це допоможе вам у формуванні дозвілля та командного духу у колективі.

Досить одноманітно говорити тости - подаруйте собі, колегам і друзям незабутні емоції.

Будемо раді співпраці з Вами і Вашою компанією.

Інформація за телефонами:

(068) 691-96-00, (067) 433-45-10

Повернутися в розділ: Корпоративи