Правила організації відпочинку

Правила організації відпочинку у СПА-готелі «ЗК Батерфляй»

З метою забезпечення комфортного перебування гостей закладу, адміністрацією готелю були розроблені правила та нормативи, які регламентують взаємовідносини усіх присутніх на території, та є обов’язковими для всіх гостей закладу:

 1. Розрахунковий час проживання в готелі починається о 14:00 в день заїзду та закінчується о 12:00 в день виїзду. Водночас, забронювати номер,  приїхати в готель чи розміститись у номері можливо у будь-який час доби, оскільки рецепція готелю доступна цілодобово.
 2. Усі гості при поселенні зобов’язані надати документи, що посвідчують особу, вказати номер державної реєстрації автомобіля для розміщення авто на паркінгу, заповнити анкету Гостя та ознайомитись з Правилами пожежної безпеки, завіривши це власним підписом, та оплатити вартість замовлених послуг. Кожен гість готелю після оплати послуг отримує браслет, який надає право на отримання послуг у відповідності до їх деталізації. 
 3. Гості, які приїжджають на денний відпочинок зобов’язані оплатити вхідний квиток, вартість якого регламентується адміністрацією закладу, та одягнути відповідний браслет, що надає право використання замовлених послуг . 
 4. Гості, що не мають браслета, порушують внутрішні Правила організації відпочинку у СПА-готелі, тому їм буде відмовлено у гостинності. 
 5. На території закладу, з метою організації безпечного простору, ведеться відеоспостереження, доступ до матеріалів якого має лише адміністрація закладу та органи правопорядку при наявності відповідних документів.
 6. Відвідуючи заклад, кожен гість автоматично дає згоду на колективну чи персональну фото/ відео зйомку та використання даного матеріалу у рекламних цілях закладу. 
 7. Усі гості закладу можуть скористатись додатковими послугами, попередньо забронювавши їх у інформаційно-координаційному центрі, оплатити їх вартість у відповідності до вказаного прайсу та використовувати у замовлений час.
 8. Усі гості можуть користуватись лежаками, спортивним інвентарем, спортивним майданчиком, тренажерною залою безкоштовно за попередньою реєстрацією у інформаційно-координаційному центрі/ рецепції у порядку живої черги.
 9. Кожен гість закладу має можливість приймати участь в усіх розважальних заходах готелю, оплативши попередньо вартість входу у відповідності до анонсованого прайсу. 
 10. Робота ресторанів закладу регламентується адміністрацією у відповідності до сезонності та навантаження. Відповідно, доступ до кожної локації (басейну) можливий у визначений час та може бути недоступним при окремому бронюванні. 
 11. Для найменших гостей закладу працює дитячий центр, що включає в себе дитячу кімнату та дитячій майданчик. Відвідування дитячої кімнати оплачується додатково та можливе за попередньою реєстрацією у інформаційно-координаційному центрі.
 12. СПА-центр готелю доступний для гостей, що проживають на умовах оплати проживання та оплати вхідного квитка у центрі для тих, хто не проживає у закладі.
  Спа та релакс-процедури оплачуються окремо за попереднім замовленням у інформаційно-координаційному центрі. 
 13. Гості готелю можуть скористатись замовленням їжі у номер при умові проживання у номерах котеджного типу, але не пізніше не пізніше 21:00.
 14. Розміщення з тваринами (лише собаки вагою до 3 кг) можливе при умові внесення додаткової завдаткової вартості при поселенні та лише у номера котеджного типу. Повернення грошей здійснюється при виселенні за відсутності пошкоджень майна комплексу чи інших гостей. 

Категорично заборонено:

 1. Користуватись басейном без попереднього використання душової кабіни.
 2. Палити у необлаштованих для цього місцях та в приміщеннях закладу.
 3. Приходити у ресторани, дитячу кімнату та СПА-центр з тваринами. 
 4. Стрибати у воду з бортів басейну.
 5. Користуватись біля бортів басейну скляним чи порцеляновим посудом.
 6. Проносити з собою чи вживати свої продукти харчування та напої
 7. Умисно псувати майно та інвентар закладу. При випадковому псуванні гість зобов’язаний відшкодувати збитки згідно прайсу.
 8. Проносити з собою вогнепальну, газову, хімічну чи холодну зброю, інші засоби спец. Захисту, колючі/ ріжучі предмети, вибухонебезпечні речовини, наркотичні чи медичні засоби. При виявлені таких речей, служба безпеки закладу зобов’язана вилучити їх та відмовити відвідувачу у гостинності без повернення попередньо витрачених коштів. 
 9. Вживати наркотичні чи психотропні препарати, пропонувати їх іншим гостям  чи персоналу закладу.
 10. Втручатись у роботу персоналу закладу, заважати діяльності працівників, адміністрації, артистів чи підрядників.
 11. Виносити посуд за контрольну зону виходу.
 12. Гучно розмовляти чи галасувати у готельній частині закладу з 23:00 до 8:00.
 13. Створювати дискомфорт іншим гостям, лаятись, заважати нормальному функціонуванню комплексу, проявляти агресію чи вчиняти антисоціальні дії. 

При порушенні Правил організації відпочинку СПА-готелю «ЗК Батерфляй» адміністрація чи служба безпеки закладу вправі відмовити відвідувачу у гостинності без повернення попередньо оплачених коштів та додаткових пояснень свого рішення. У майбутньому, така особа буде вважатись небажаним гостем у закладі.

Ми робимо усе можливе, аби Ваш відпочинок та відпочинок Ваших близьких був безпечним та приніс максимальне задоволення!  

Інформація за телефонами:

(068) 691-96-00, (067) 433-45-10

Повернутися в розділ: СПА
Правила організації відпочинку