Фінська сауна

Вартість: 500 грн За 1 годину
К-сть гостей: 5 Чоловік

Для відпочинку: кабельне ТБ, вітальня.

Кімнати відпочинку: 1.

Для водних процедур: душ, басейн.

Більше 5-ти відвідувачів оплачується оренда всього СПА комплексу 1000 грн / год.

Мінімальне замовлення - 2 години

Як люблять попаритися фіни? Якщо вірити, що фінська сауна назвою говорить про національну приналежність, то відповісти на це питання неважко. Жителі Фінляндії люблять гаряче, але сухе повітря. На думку завзятих банщиків і експертів, незважаючи на підвищену температуру, в такому приміщенні переноситься спека набагато легше. Якщо російська лазня порівняна з тропіками, то в фінській сауні ви відчуєте себе як на курорті в жаркій східній країні.

Така парна рекомендована людям, які страждають від болю в суглобах. Фінська сауна стане відмінним способом розслабитися і привести свій організм до тями після тривалих інтенсивних фізичних навантажень або стресів. Ціна такої лазні набагато нижча за результат і розслаблення, який ви отримаєте. Основною перевагою такого роду парної є швидкий прогрів тіла і вихід рідини. Загальний час перебування в такій парній набагато нижче, ніж комплекс процедур в російській лазні.

Слід пам'ятати, що мікроклімат фінської сауни не призначений для класичних банних процедур. Так, тут не можна використовувати віники або жорсткі рукавиці - температура повітря досить висока і перевищує 80 градусів за Цельсієм: додаткове тертя об шкіру може провокувати садна або навіть серйозні рани. Тому відмінним рішенням стане доповнити таку парну з сухим повітрям масажем. У нашому комплексі ви зможете за доступною ціною замовити професійного масажиста для ваших банних процедур. Це відмінне рішення для людей, у яких є проблеми з опорно-руховим апаратом або просто для тих, хто хоче розслабитися після важкого робочого тижня.

Перед відвідуванням такої парної рекомендується попередньо прийняти душ без миючих засобів, щоб на шкірі не утворилася плівка, що перешкоджає виходу вологи з організму. Також не варто мочити голову, так як це спровокує перегрів. Одягайте спеціальну шапочку і постарайтеся розслабитися, а співробітники нашого комплексу зроблять все, щоб вам це вдалося на всі 100%.

Інформація за телефонами:

(068) 691-96-00, (067) 433-45-10

Повернутися в розділ: Лазні та СПА