Турецький Хамам

Вартість: 500 грн За 1 годину
К-сть гостей: 5 Чоловік

Для відпочинку: кабельне ТБ, вітальня.

Кімнати відпочинку: 1.

Для водних процедур: душ, басейн.

Більше 5-ти відвідувачів оплачується оренда всього СПА комплексу 1000 грн / год.

Мінімальне замовлення - 2 години.

Турецький хамам відрізняється від звичної російської лазні або фінської сауни навіть зовні. В обробці такого приміщення не використовується дерево в принципі. Справа в тому, що тут необхідно підтримувати дуже високу вологість повітря, а дерево вбирає частину вологи з навколишнього середовища. Тому тут в обробці використовується або керамічна плитка або розкішний натуральний мармур, які не вбирають вологу.

Відмінною особливістю турецького хамама є його мікроклімат. Тут вологість доходить до 100%, пар можна побачити навіть візуально. При цьому, температура повітря не перевищує 55 градусів за шкалою Цельсія, що робить пару не задушливою і дискомфортною, а приємною до тіла. Найчастіше таке м'яке тягуче повітря наповнюється запахами арома-масел і легко сприймається організмом. Усередині турецької лазні шкіра і волосся не пересушується, тому фахівці стверджують, що в мармуровому приміщенні можна легко обійтися навіть без спеціальної шапочки.

Переваги відвідування турецького хамама для організму очевидні:

 Шкіра очищається, не пересушується. Також не страждає від високих температур і волосся. Це дозволяє насолодитися таким теплом навіть людям з сухою шкірою і волоссям.

Комфортний мікроклімат в хамамі не викликає дискомфорту, ви зможете перебувати всередині навіть більше тридцяти хвилин. Налагоджуються обмінні процеси, в тому числі і церкуляція лімфи і крові в тканинах. Це дозволить швидше відновитися м'язам і організму  після стресів або інтенсивних фізичних навантажень.

Порелаксувавши ви виходите з нашого комплексу з прекрасним настроєм і високим тонусом організму!

Інформація за телефонами:

(068) 691-96-00, (067) 433-45-10

Повернутися в розділ: Лазні та СПА