Лазня на дровах з купелями

Вартість: 600 грн За 1 годину
К-сть гостей: 8 гостей Чоловік
Площа: 48 M2.

Вартість вказана за 1 годину до 8 персон.

Мінімальне замовлення - 2 години.

Для відпочинку: ТБ, вітальня.

Кімнати відпочинку 1

Соляна кімната 

Для водних процедур: душ, холодна і гаряча купіль.

Серед усього розмаїття лазня на дровах звучить і виглядає найбільш знайомої. Зазвичай приміщення оздоблюється зсередини натуральною деревиною, де передбачаються лежаки для банних процедур: оббивання віниками та інші традиції поширились саме з цього типу парної.

Так, для лазні на дровах характерне вологе гаряче повітря. На відміну від фінської сауни, де вологість досить низька, тут температура на 10-20 градусів нижча, а вологість, навпаки, вища.

Завдяки ідеальній комбінації вологості і температури, всередині дерев'яного приміщення парної створюються сприятливі умови для:

  • рясного потовиділення. Як стверджують експерти, людина за півгодини в такій парній здатна втратити до 20% рідини в організмі. Крім самої води виходять також солі та інші речовини, які потенційно регулюють водно-сольовий баланс в організмі.
  • очищення шкіри. Під впливом вологи пори на шкірі розкриваються, даючи можливість різним забруднення вийти. У нашому комплексі ви зможете самостійно приготувати натуральний скраб на основі кавової гущі або меду, або ж скористатися послугами наших професійних масажистів і банщиків, які зроблять шкіру ніжною і очищеної.
  • відновлення процесів обміну. В умовах підвищеної температури в організмі набагато швидше відбуваються обмінні процеси. Це стосується і позбавлення від целюліту шляхом нормалізації лімфообміну в пошкоджених тканинах, і відновлення м'язів або всього організму після серйозних навантажень або стресів.

 Лазня на дровах - це доступна ціна, комфортний для більшості мікроклімат. Але не варто забувати, що результативність та ефект від процедури залежить і від ваших зусиль: необхідно не просто заплатити ціну за години в пропареному приміщенні, а й організувати скраби, обгортання або масаж. Клієнти нашого СПА-центру можуть довірити це нам!

 

 

Інформація за телефонами:

(068) 691-96-00, (067) 433-45-10

Повернутися в розділ: Лазні та СПА