Клуб "НЕСКОРЕНИХ"

4

«НЕСКОРЕНІ» – саме це слово найкраще охарактеризує народ, що немає подібних за силою, мужністю, витривалістю, любов’ю, взаємопідтримкою, стійкістю духу та самовідданістю.

Народ, що зветься – УКРАЇНЦІ.

Наш дім – це 603 700 кв. км квітучих полів, мальовничих лісів, озер, річок, морів та високих гір. Саме тут мешкають близько 44 мільйонів рідних людей. І не важливо у якій країні прокинутись, важливо аби Україна щодня прокидалась у серці.

Останні події довели:

Родина - це не по крові,

Родина – це по духу.

А ми про своїх рідних не забуваємо!

 

SPA у вартості проживання (74).jpg

 

З початку війни ми приймали безліч людей, що опинились у становищі, скрутнішому за наше власне. Хтось проводив з нами добу, а хтось залишався на місяці.

За 10 років існування ми постійно проводили соціальні та екологічні заходи, проте мало про це розповідали. І як же нам було приємно від того, що у скрутну хвилину, ви не соромились дзвонити та говорити: -  «мені потрібна допомога», «я не маю грошей, а моїм дітям ніде  заночувати».

У ті хвилини ми розуміли – старання не були марними, ви помічали нас не лише як комерційний заклад для відпочинку.

Наші гості завжди рідні для нас! Ми мріємо бачитись з вами частіше, чути як ваші справи, відзначати разом особливі моменти та споглядати, як ростуть ваші діти.

МИ УКРАЇНЦІ – НАМ НЕ БАЙДУЖЕ !

 3

Протягом останніх 8 років у  заміському комплексі BUTTERFLY не існувало дисконтних систем.  Але сьогодні Україна пише новітню історію своєї державності, пише її сміливістю своїх ГЕРОЇВ, ім’я яким –«НЕСКОРЕНІ»! Ми започатковуємо створення закритого клубу однодумців -   тих, хто бореться за нашу країну на шляху до її ПЕРЕМОГИ!

Хочемо й надалі підтримувати наших Захисників, тому кожен, хто матиме карту закритого клубу «НЕСКОРЕНИХ» отримає можливість скористатись його перевагами.

А саме:

  • знижку у 10% при замовленні з меню ресторану a la carte;
  • знижку 10% при оплаті вхідного квитка на територію для власника/ці карти та його/її сім'ї;
  • знижку 10% при оплаті вхідного квитка у новий СПА-центр (незабаром відкриття).

 

Детальніше про умови вступу до закритого клубу можна дізнатись за телефоном 067 433 45 10.

А також слідкуючи за нами на соціальних платформах інстаграм/фейсбук та телеграм каналі.

 

  З любов’ю до Українців, Батерфляй!