У боротьбі з раком!

4

 

  • У жовтні по всьому світі проходять акції та інформаційні кампанії, покликані привернути увагу до проблеми діагностики і лікування раку молочної залози.

 Оскільки саме це захворювання є найбільш поширеним видом серед злоякісних пухлин, цьогоріч ми стали спонсором проєкту "Рання діагностика рятує життя" 

Завітайте у BUTTERFLY SPA-HOTEL та отримайте сертифікат на безкоштовну консультацію мамолога та УЗД молочних залоз в клініці ONKOHELP.

 

У Вінницькій області смертність від онкологічних захворювань посідає друге місце. Щодня від раку помирає вісім мешканців області. У 2021 році діагноз рак почули 4600 мешканців регіону. 

Серед найбільш поширених видів злоякісних захворювань — є рак молочної залози. Це найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок. Щороку понад півмільйона жінок у всьому світі помирає через цю недугу. 

Найвищі показники захворюваності на рак молочної залози — серед українок віком понад 60 років, хоча вже з 30 років істотно частішають випадки захворювання. Однак хворіють на рак грудей не лише жінки, а й чоловіки.

За даними лікарів пацієнти часто звертаються, коли хвороба вже запущена.  

Рак виліковний за умови його виявлення на І стадії — у 95% жінок, на ІІ стадії — у 80%, на ІІІ стадії — у 50% жінок. 

Для запобігання раку молочної залози важливо підтримувати здоровий спосіб життя. Крім цього раз на рік необхідно проходити огляди лікаря-мамолога, а жінкам старше 40 років —  мамографічне обстеження. 

Для нас важливе здоров'я вінничанок в ці непрості години. Ми з іншими партнерами проєкту об'єдналися, щоб подарувати вам сертифікат на БЕЗКОШТОВНУ консультацію мамолога та УЗД молочних залоз.

 

Як отримати сертифікат

З 1 по 30 жовтня 2022 року завітайте до нас, отримайте замовлені послуги, а навзаєм — сертифікат на БЕЗКОШТОВНУ консультацію мамолога та УЗД молочних залоз в клініці ONKOHELP.

 

 

Залишились запитання?

Телефонуйте 067 433 45 10