Весілля

від 10 до 510 персон

- організація виїзної церемонії

- організація весілля "під ключ"

- наявність безлічі фотолокацій

 

Весільні пропозиції

Ви мрієте про розкішне весілля? Всім хочеться, щоб це світле свято до кінця життя гріло душу спогадами, щоб цей радісний день не був затьмарений розчаруванням. Тоді потрібно до нього ретельно підготуватися, а «BUTTERFLY SPA-HOTEL» завжди готовий допомогти в цьому. Від вас потрібно всього лише довіритися нам.

Яким ви бачите своє весілля - в європейському, американському стилі? Може це весілля у стилі Бохо? Або вам ближче до душі кінотематика або Гетсбі-вечори? Весілля може бути організовано в квітучому саду або в шатрі на території готелю, або розкішною церемонією над басейном, на березі озера, або ... весіллям під водою - для любителів  занурень. Тільки уявіть собі прекрасне романтичне свято у блакитному басейні, в променях заходу, білосніжна сукня, ласкаве сонце, шелест листя ... ви вимовляєте заповітне «Так» і розумієте, що вже ніколи не зможете порушити обітниці, дані тут.

Організація красивого і такого, що запам'ятовується весілля, вимагає не тільки професіоналізму, а й достатньо часу для підготовки. Саме підготовка весілля є дуже серйозним і відповідальним моментом, адже від того, як пройшло весілля, може багато залежати в подальшому житті молодої сім'ї.

Ми із задоволенням допоможемо вам:

  • вибрати тему, підібрати кращих ведучих, стилістів, флористів, музикантів;
  • обрати потрібні автомобілі і їх прикрасити, а може це карета і трійка коней чи вертоліт;
  • оформити і провести виїзну офіційну частину церемонії;
  • зв'язатися з кращими фото і відео операторами, запропонуємо прекрасні плани для фотозон;
  • подаруємо номер в готелі;
  • забезпечимо вашим гостям комфортне проживання у готелі;
  • організуємо другий день незабутнього відпочинку.

У якому б стилі не відбувалася ваше весілля, за допомогою наших фахівців це буде по-справжньому незвичайне свято, саме і тільки ваше, те, яке запам'ятається назавжди!

Інформація за телефонами:

(068) 691-96-00, (067) 433-45-10

Повернутися в розділ: Весілля