Весілля

від 10 до 510 персон

- організація виїзної церемонії

- організація весілля "під ключ"

- наявність безлічі фотозон

 

Весільні пропозиції

Ви мрієте про розкішне весілля? Всім хочеться, щоб це світле свято до кінця життя гріло душу спогадами, щоб цей радісний день не був затьмарений розчаруванням. Тоді потрібно до нього ретельно підготуватися, а ЗКВ «Батерфляй» завжди готовий допомогти в цьому. Від Вас потрібно всього лише довіритися нам.

Яким Ви бачите своє весілля - в європейському, американському стилі? Може це весілля «в стилі Тіффані»? Або Вам ближче по - душі тематика гавайських або гангстерських вечорів? Весілля може бути організовано в екзотичному саду або в альтанці на території готелю, або розкішною церемонією на пляжі, на березі озера, або ... весіллям під водою - для любителів підводних занурень. Тільки уявіть собі прекрасне романтичне свято у блакитного басейну, в променях чудового заходу, білосніжне плаття, ласкаве сонце, шелест листя ... Ви вимовляєте заповітне «Так» і розумієте, що вже ніколи не зможете порушити клятви, дані тут.

Організація красивого і такою, що запам'ятовується весілля вимагає не тільки професіоналізму, а й досить часу для підготовки. Саме підготовка весілля є дуже серйозним і відповідальним моментом, адже від того, як пройшло весілля, може залежати багато в подальшому житті молодої сім'ї.

Ми із задоволенням допоможемо Вам:

  • вибрати тему, підібрати кращих ведучих, стилістів, флористів, музикантів;
  • підібрати потрібні автомобілі і їх прикрасити, а може це карета і трійка коней;
  • оформити і провести виїзну офіційну частину церемонії;
  • зв'язатися з кращими фото і відео операторами, запропонуємо прекрасні плани для фотозон;
  • подаруємо номер в готелі;
  • забезпечимо Вашим гостям комфортне проживання в готелі;
  • організуємо другий день незабутнього відпочинку.

У якому б стилі не відбувалася ваше весілля, за допомогою наших фахівців це буде по-справжньому незвичайне весілля, саме і тільки Ваше, те, яка запам'ятається вам назавжди!

Інформація за телефонами:

(068) 691-96-00, (067) 433-45-10

Повернутися в розділ: Весілля